FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj     
3 edycja ŁO-Buzerskiej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trenerow Łobuzerow Strona Główna :: Liga Łobuzerska / 3 edycja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09.10.2007 15:17    Temat postu: 3 edycja ŁO-Buzerskiej

panowie zostało juz tylko 5 kolejek do konca 2 edycjii....a ja juz mysle o 3ed.....
i moim marzeniem jest aby rownoczesnie z 3ed ruszyla 2 liga ŁO-Buzerska w ktorej zagraja spadkowicze oraz kazdy nowy chetny uczestnik....

Kazdy chetny do gry w Ło-Buzerskiej musi zapisac sie do 2 ligi...(ktora ruszy równoczesnie z 3 ed. ŁO-B) a nastepnie na koniec znalezc sie w pierwszej dwójce (czyli miejsca 1 oraz 2) i te druzyny zastąpią druzyny z miejsc 15 oraz 16 na koniec 3ed ŁO-B lub poprzez baraze (miejsca 3 i 4) zagraja dwa mecze (mecz i rewanz) z druzynami ktore zajma miejsca 13 i 14 w pierwszej ŁO-B...Zwyciescy znajda sie w 4 ed pierwszej ŁO-B, a przegrani spadna do 2 ligi ŁO-B...

A teraz zapraszam wszystkich do zapisów do 2 ligi szukamy 16 druzyn z div 6-7 lub wyjatkowo z 8 div.... z nich wylosujemy te druzyny ktore juz w tym sezonie z powodu braku 2 ligi dostana tzw dzika karte i zagraja od razu w 1 lidze w zamian za te druzyny ktore spadna do nowo-utworzonej 2 ligi....

[size=18][color=white][b]Chetnych zapraszam do wpisywania sie w tym temacie!!! lub na moją Księge gości!!!Przekażcie znajomym !!! liczba uczestnikow ograniczona!!![/b][/color][/size]

login z MZ:........
Druzyna: ..........
Liga/Diwizja:......(dokładna np. 7.237 lub 6.35 itd)

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to obydwie ligi (1 liga oraz 2 liga) ruszą 22 lub 29 pażdziernika dlatego chetni musza odłożyć sobie 2 kredyty i cierpliwie czekać...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 09.10.2007 15:38    Temat postu:

ja chętnie zagram !!!
Login : villa33
Drużyna : cf valencia
Liga : Div8.1361 choć będe grał w barażach więc możliwe że Div7. 454
Zobaczymy jak będzie :)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 09.10.2007 18:18    Temat postu:

Jak rozumiem starzy łobuzerzy, którzy zapewnią sobie utrzymanie nie muszą się zgłaszać i potwierdzać chęci uczestnictwa?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09.10.2007 18:23    Temat postu:

oczywiście ze nie ale komentować mój pomysł mogą a nawet powinni!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pivson
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2114
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: 09.10.2007 18:37    Temat postu:

Ja już się kiedyś na ten temat wypowiadałem, więc powtórzę jeszcze raz.
Jestem jak najbardziej za utworzeniem zaplecza dla ŁO-Buzerskiej, między innymi po to, aby słabsze drużyny, których manago się udzielają dalej z nami grały i widać było ich postępy, a żeby też się cieszyły ze zwycięstw, bo sam wiem jak czasami jest źle cały czas przegrywać. Z drugiej strony jeżeli nie znajdzie się dostateczna ilość drużyn nie chcę tego tematu forsować na siłę i wtedy najlepiej zostać przy starych zespołach.
Chyba, że stwierdzimy ewidentny brak zaangażowania, któregoś z nich.
Pozdrawiam wszystkich.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09.10.2007 18:50    Temat postu:

ja takze nie chce rozstawac sie ze starymi managerami dlatego moj pomysl......zawsze bedziemy mogli paczec na ich postepy....i jezeli je poczynia to wroca do 1 ligi.....a z drugiej ligi spadaly by tylko nie aktywne druzyny.....!!!! ale z drugiej strony nie podobaja mi sie takie wyniki jak 9-1 czy 8-0itd!! chcialbym aby liga byla jak najbardziej splaszczona a i do konca druzyny by walczyly o utrzymanie.....baraze tez mi sie podobaja...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 09.10.2007 18:54    Temat postu:

buzer tego nie unikniesz....jeżeli chcesz podnosić poziom ligi (zwróć uwagę na moje porażki z Latającymi Siekierami 8:0 i 5:0 - a mam nadzieje że nie uważasz mój zespół za słaby)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kris1982
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2338
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tczew

PostWysłany: 09.10.2007 19:23    Temat postu:

Zgadzam sie w 100% z Buzerem. Bardzo podoba mi sie ten pomysl z 2 druzynami spadajacymi i 2 grajacymi baraz. Obojetnie kto z nas spadnie bedzie mial sznanse wrocic do div. 1

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 09.10.2007 19:44    Temat postu:

Liga już jest bardziej wyrównana - wystarczy spojrzeć w statystki dotyczące liczby strzelonych bramek i ich średniej na mecz. Jest dużo niższa niż na tym etapie rozgrywek w poprzedniej edycji. Owszem widać, że pierwsze 9 drużyn ma zdecydowanie więcej punktów, niż kolejne 7, ale jednak nawet my - ci z dołu - potrafiliśmy urwać punkty najlepszym :-)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09.10.2007 21:26    Temat postu:

ja wiem a teraz jeszcze dojdzie do rywalizacji na dole i to mam nadzieje wiekszej niz o mistrzostwo......z nikim spadajacym do 2 ligi sie na stale nie rozstajemy a co najwyzej na pare tygodnii.....i tak np. manager ktory chce zainwestowac w stadion i budowac druzyne na juniorach moze to robic wystarczy pozostac aktywnym i budowac nowa druzyne w 2lidze a w odpowiednim momencie udezyc na 1lige....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 09.10.2007 21:41    Temat postu:

Dlaczego jestem przeciwny:

1)nie każdy lubi grać na "zapleczu" i sam osobiście wybrałbym innego LT
2) zobacz Bazyl jest jednym z kandydatów do spadku (jednak dzisiaj wygrałeś tylko 2:0, ja także się męczyłem w meczu z nim)
3) bezsensowne jest wzmacnianie ligi zespołami, które w pierwszej swojej edycji są głównymi kandydatami do mistrzostwa


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 09.10.2007 21:48    Temat postu:

Z drugiej strony tzw. 2 liga łobuzerska (zaplecze) pozwoliłaby jednak zwycięzcy na:
- otrzymanie pamiątkowego pucharku
- byłaby niejako osobnym LT, w którym słabsze zespoły miałyby większą szansę na zwycięstwo, niż w Łobuzerskiej ekstraklasie (taka KKS legia, to se może jedynie pomarzyć o zwycięstwie mając takich wypasionych przeciwników :-) )
- połączenie 2 lig w ramach jednej idei Łobuzerskiej dałoby szansę na poznanie nowych graczy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 09.10.2007 21:57    Temat postu:

jestem zdecydowanie za 2 ligą tak jak większość :) daj się wykazać słabszym :)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 09.10.2007 22:10    Temat postu:

villa ale tu nie chodzi o to ze ja nie chcę dać wykazać się słabszym, tylko zależy mi na tym aby zachować pewną ideę.

I moim skromnym zdaniem Łobuzerska Liga Towarzyska powinna być z podkreśleniem na [u]Towarzyska[/u] a nie na liga....

i np. teraz śledzę mecze całej 16 jak będzie 32 zespoły - uwierz mi nie będzie mi się chciało, więc wtedy stanie się jak każda inna LT.

I zrozumcie ja tu bronię zespoły które grają i managerowie się udzielają....Ja chcę aby liga nie zmieniała oblicza, ja sam się przekonałem jak niektóre zespoły się poprawiły i dajmy im szansę i uważam że w następnym sezonie będą jeszcze lepsze.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pucek
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 157
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 09.10.2007 22:33    Temat postu:

rowniez jestem za utworzeniem jakiejs alternatywy spadlowej dla naszej ligi choc mam nadzieje ze jeszcze przed spadkiem sie obronie mysle ze mi sie uda.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09.10.2007 22:49    Temat postu:

nie prawda lukov teraz gdy bede organizowal 2 lige nie bedzie w niej samych druzyn z 6div a wrecz przeciwnie, nie szukam druzyn ktore beda kandydowaly na mistrza lecz przeciwnie....druzyn ktore dopiero poprzez pare ed. beda mogly walczyc o laury??? ale ok robie ankiete czy robimy 2 lige czy nie...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 10.10.2007 14:29    Temat postu:

Ja jako kndydat do spadku wyraze swój pogląd na tą kwestie.

II liga moze istniec ale przy zachowaniu tych zasad:
- o wejscie do I ligi walcza najpierw zespoły w II lidze
- kolejna edycja ŁO-Buzerskiej I ligi rozgrywana jest w takim samym składzie jaki jest teraz, gdyz nie podoba mi sie pomysł z natychmiastowa degradacja mnie i innych do niższej ligi a NOWE druzyny bez walki wchodzą do ELITY,
- ten FL ŁO-Buzerskiej jest bardzo towarzyski i wyjątkowy pod wieloma względami i niech tak zostanie, niech słabsze zespoły ( jak mój ) mają czas na ewentualne wzmocnienia,

Jeśli większosc z nas chce II ligę to postąpmy zgodnie z zasadami fear-play. Poza druzynami, które odpadły po pierwszej edycji wciąż grają te same ekipy i jak to by wyglądało, że ja gram dwie edycje i spadam niżej a ktoś pierwszy raz i od razu I liga. Niech pokaże w II lidze co i jak gra. Takie jest moje zdanie. A co reszta łobuzerów myśli o mojej propozycji?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 10.10.2007 14:44    Temat postu:

@cyryl masz moje poparcie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 10.10.2007 14:46    Temat postu:

po prostu nie chcesz grać w 2 lidze cyryl !!! a niech będzie fair-play i np. drużyny które teraz mają spaść to niech zagrają baraże o 1 lige z jakimiś nowymi drużynami które dołączął !!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 10.10.2007 14:49    Temat postu:

no właśnie lukov ma racje ale niech 2 menadżerów się pozegna z 2 ligą :) jak chcecie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 10.10.2007 15:14    Temat postu:

@ villa33 - to nie tak,że nie chce grac w II lidze tylko to nie jest w porzadku wobec mnie, ja gram dwie edycje i teraz bede musiał grac w II lidze bo zachciało sie zaplecza łobuzerskiej a taki świerzak w wejscia I liga!!! Absolutnie nie i tyle. I nie zgadzam sie żeby teraz rozgrywac baraże o zostanie lub awans. Niech NOWI najpierw zagrają w II lidze i po zakończeniu walczą o awans a nie ja teraz.

Jeśli czołowym zaespołom nie podoba się moja sugestia to możemy się roztac po tych rozgrywkach. I tak nie należe do mocnych drużyn wiec ligi nie osłabie. Albo gramy towarzysko albo lige. Lige to ja juz gram (div.7 a od nowego sezonu div.6) a tutaj oczekuję towarzyskich rozgrywek i towarzyskiej atmosfery. Koncze na teraz swoja wypowiedź bo się wkur....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 10.10.2007 15:31    Temat postu:

a według mnie to i tak nie uczciwe !!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 10.10.2007 16:13    Temat postu:

villa co jest Twoim zdaniem nie uczciwe??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 10.10.2007 16:16    Temat postu:

to że ktoś zajmie ostatnie miejsce i nie spadnie !!! a niech ten ktoś zagra baraż z kimś kto ma grać w 2 lidze i sie okaże kto zasługuje na 1 lige !!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 10.10.2007 16:28    Temat postu:

ale zrozum jak zaczynaliśmy grać drugą edycję to w sumie nie było żadnej konkretnej rozmowy na temat spadków i baraży....Chcesz ja mogę rozegrać z Tobą baraż albo możesz zająć moje miejsce....Zrozum mi aż tak bardzo na tym nie zależy z tymi osobami co utrzymuje kontakt to czy będę grał tu czy nie i tak nie ma znaczenia. Nie chcę być nie miły, ale buzer w jednym z pierwszych postów coś napisał na temat kto ma głos w tej sprawie...

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez lukov dnia 10.10.2007 16:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 10.10.2007 16:28    Temat postu:

wpelnil podzielam zdanie cyryla jak juz pisalem spadki i awanse powinny miec miejsce od 4 ed oczywiscie inna sprawa jest usuniecie "nieaktywnyh"

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 10.10.2007 18:07    Temat postu:

no dobra no to czyli cały czas w pierwszej lidze ta sama stawka i resztę roztrzygniejcie jakby coś było jak sie zacznie 3 ed. to napiszcie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10.10.2007 18:13    Temat postu:

W sumie najpierw napisałem to w temacie ankiety, ale teraz przeglądając ten temat widzę, że napisałem tam to samo, co Cyryl tutaj. Zgadzam się z Cyrylem w 100% i uważam, że to jest sprawiedliwe: Dalczego?
- nie można spaść do czegoś, co jeszcze nie istnieje :-)
- umawialiśmy się, że podstawowym kryterium tego FL-a jest aktywność - a to nie znaczy wcale, że codziennie trzeba wpisywać 50 głupich tekstów tylko po to, aby pokazać, że jest się aktywnym. To oznacza, że możemy tu poruszyć każdy temat, lubimy tu zaglądać, dzielimy się swoimi spostrzeżeniami itp. A np. to, że pucek (przepraszam pucek, że używam cię jako przykład) ma mniej wpisów niż ja - to nie oznacza, że nie jest aktywny, albo, że nie jest zaangażowany. Każdy ma soje życie - pracę, rodzinę - każdy ma pewien czas na tą zabawę - i najważniejsze, że w takim czasie zajrzy tu choć na chwilę. Więc, jeśli za kryterium uznać aktywność - to w zasadzie tylko atlantyda jest kompletnie nieaktywny. No - kolega grzesiek też może nie grzeszy ilością postów, ale przynajmniej typuje - zapewne gdy minie trema "nowicjusza" to będzie lepiej (pamiętacie jaka z Cyryla była cicha woda w poprzedniej edycji :-) )
- gdy powstanie 2 liga - to niech grają tam nowi. Niech wykażą się, że są dobrzy sportowo (w końcu awans wywalczą wtedy najlepsi) oraz pasują do naszego towarzystwa (aktywność)
- to my póki co ustalamy co jest sprawiedliwe, a co nie :-) (taka mała uwaga do Villi)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 10.10.2007 18:20    Temat postu:

buzer>>przeczytaj wszystko spokojnie, przeanalizuj co i jak i napisz na czym stoimy bo ja i pewnie większość też powoli się już gubimy w tych postach.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 10.10.2007 20:03    Temat postu:

zgadzam sie w 2 lidze zagraja tylko nowi uczestnicy....moze zone51 wroci (Chemicalbrothers).....a villa bedzie załozycielem -gdyz widze ze jemu jedynemu mozna zaufac.....z tej edycji spadnie tylko atlantyda-kto go zastapi jeszcze nie wiem!!!.... [color=white][b]to ostateczna decyzja.....[/b][/color]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 10.10.2007 20:06    Temat postu:

[b][color=white]oto ostateczne ustalenia dotyczace 3 edycji ŁO-Buzerskiej oraz naszej 2 ligi ŁO-B:

- z 1 ligi ŁO-Buzerskiej spadaja miejsca 16 oraz 15
- druzyna z 14 miejsca (1liga) zagra baraz z miejscem 3 (2liga)
- druzyna z 13 miejsca (1liga) zagra baraż z miejscem 4 (2liga)
- z 2 ligi awansuja miejsca 1 oraz 2
- baraże- to 2 mecze rozgrywane w jednym dniu


sorry ze sam zdecydowalem ale ciezko dojsc do porozumienia słuchajac wszystkich i chciec wszystkich zadowolic!!!
uwazam ze lepiej bedzie aby duzo druzyn spadalo i duzo awansowało gdyz nie przypadnie ta liga nikomu gdy spadac z ligi bedzie np 1 druzyna a z tej 2 ligi tylko 1 awansuje....odstraszy to klientow z 2ligi....czekac na awans np 5 sezonow nikt nie bedzie.....dlatego lepiej aby zatrzymac chetnych i potecjalnych nowych aktywnych członkow tym ze sa wieksze szanse skosztowania tej pieknej naszej 1 ligi a nawet jak spadnie to przynajmniej bedzie mial motywacje do sprezenia sie i powrotu do 1 ligi...bedzie wiedzial jak to smakuje jaka jest atmosfera miedzy nami... i bedzie mial sukces a wiecie ze nic bardziej nie przyciaga jak sukcesy(czyli w naszym przypadku awanse)
Prosze komentowac....
Pamietajcie nie da sie podjac decyzji ktore sie beda podobaly wszystkim..wezcie to pod uwage przy ocenie moich decyzji...
pozdrawiam
[/color][/b]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 10.10.2007 22:24    Temat postu:

komentujcie....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: 10.10.2007 22:33    Temat postu:

..ale sie podziało jak mnie nie było, przeczytałem teraz wszystko i zgadzam sie z buzerem. Nie da sie wszystkich pogodzić, a to rozwiązanie ma ręce i nogi:), ale jak już sie znajda chętni na druga ligę. Ogólnie jestem za.
Powrót do góry
ajax2007
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 2212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 10.10.2007 22:50    Temat postu:

zgadzam się w sumie z nalienem choć mam obawy o obsadę 16 drużyn w II lidze a wtedy tym bardziej co do formuły LT, o czym pisałem wcześniej.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pivson
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2114
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: 10.10.2007 23:19    Temat postu:

W całej rozciągłości Waszych wypowiedzi jestem za. Bardzo podoba mi się Wasza aktywność w kwestiach ŁO-Buzerskiej Ligi. Nie psujmy tak świetnej atmosfery.
Jedno Wam powiem, macie absolutną rację, że jeżeli ktoś chce trafić do naszego grona, niech się wykaże. Póki co moim faworytem jest villa. Niech gra z nami.
Jeżeli ma zagrać w I lidze mogę mu osobiści pomagać w stworzeniu zaplecza.
Z pewnością we dwóch damy radę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kris1982
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2338
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tczew

PostWysłany: 11.10.2007 00:09    Temat postu:

Ale to wchodzi w zycie dopiero na koniec 3 edycji? W tej spada tylko Victoria ktora wogole nie jest aktywna na forum?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 11.10.2007 00:11    Temat postu:

Tak. Teraz tylko Viktoria.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 11.10.2007 00:11    Temat postu:

No i o to mi buzer chodziło. Dopiero po 3 erycji ŁO-Buzerskiej rozpoczynamy spadki i awanse. Twoje rozwiazanie jest ok względem nas wszystkich (uczestników 1 i 2 edycji) =D>

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
magik13
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2037
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 11.10.2007 07:00    Temat postu:

Podoba mi się taka formuła, jestem za.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 11.10.2007 13:18    Temat postu:

wreszcie się dogadaliśmy :) hehe no to teaz wystarczy tylko znalezć aktywnych graczy :) dzięki pivson że chciałbyś mi pomagać .

PS. Buzer super posunięcie , sam zadecydowałeś ale wybrałeś dobrą decyzje . Gratulasy !!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 11.10.2007 17:14    Temat postu:

ciesze sie....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 11.10.2007 18:30    Temat postu:

wszycscy sie cieszą :) mam przynajmniej taką nadzieje ...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23.10.2007 19:45    Temat postu:

ruszam z rozsyłaniem zaproszeń!!! dla 1 ligi!!!
do deptaka- deptak rozesle zaproszenia dla wszystkich 16 drużyn dla ciebie takze ale nie przyjmuj jeszcze aby liga nie ruszyla automatycznie!!! wstrzymaj sie do chwili kiedy bedzie komplet w 2 lidzzaakceptuj abye i wtedy dopiero obie ruszyły razem w ten sam poniedzialek!!!!
do villa: powysyłaj zaproszenia wg listy jaka zamiescil lukov w temacie "uczestnicy 2 ligi ŁO-B" oraz jesli mozesz to napisz uczestnikom na ksiege gości o jaka lige chodzi oraz ze dzialasz ode mnie....(sam rozumiesz mnie kojaza)....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 23.10.2007 20:50    Temat postu:

z tego co widziałem deptak już przyjął

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 23.10.2007 21:05    Temat postu:

Kurcze buzer dałem plamę. Najpierw przyjąłem zaproszenie, a dopiero potem weszłem na forum. Sorki. Może i tak będziemy czekać na andruta?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23.10.2007 22:31    Temat postu:

spoko
do andruta:rozesle zaproszenia dla wszystkich 16 drużyn dla ciebie takze ale nie przyjmuj jeszcze aby liga nie ruszyla automatycznie!!! wstrzymaj sie do chwili kiedy bedzie komplet w 2 lidzzaakceptuj abye i wtedy dopiero obie ruszyły razem w ten sam poniedzialek!!!!
ok?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 24.10.2007 12:20    Temat postu:

jak mam to wysłać te zaproszenia ???

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 24.10.2007 14:02    Temat postu:

ehhh

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 24.10.2007 14:09    Temat postu:

No tak - buzer andrut też już się zapisał :-) Pozostaje ci liczyć na grześka z Creative, albo na Riposta z Hetmana - ale najlepiej napisz im to na księdze gości. Bo człowiek odruchowo akceptuje zaproszenie, a potem dopiero zagląda na forum.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 24.10.2007 14:30    Temat postu:

to się porobiło :(

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 24.10.2007 15:27    Temat postu:

nikt mi nic nie napisał i zaakceptowałem,

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 24.10.2007 15:34    Temat postu:

nadzieja w grześku :(

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24.10.2007 22:51    Temat postu:

villa zakładaj lige o nazwie:

2 liga ŁO-Buzerska

zakładasz lige towarzyską i wybierasz:
terminy meczów: poniedziedziałek wtorek czwartek sobota
godziny: wszystkie mecze o 21:00

i powysylaj zaproszenia druzynom jakie sa wymienione w dziale uczestnicy 2 ligi przez lukova (na forum)

napisz każdej osobie na ksiege gości że działasz z mojego polecenia i zapraszasz ich bo zapisali sie na forum 2 tyg temu!!!!
zrob to jak najszybciej aby 16 uzytkownikow zdążyło zaakceptowac zaproszenia do soboty abyscie ruszyli razem z 1 liga....bo ewentualnie z tygodniowym opóznieniem w razie pytań pytaj viilla mnie przez gg po 20:00
oto moje gg :
6715615


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 25.10.2007 11:24    Temat postu:

czarno to widze ;]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shaman
Administrator
Administrator



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z ławki trenerskiej

PostWysłany: 25.10.2007 11:30    Temat postu:

andrut ja juz nie chcialem zlozeczyc hehe zrobiles to za mnie :):)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 25.10.2007 14:08    Temat postu:

ok. zrobie tak ale jeszcze czekam aż mi kasa wpłynie i nie napisze bo mi się gg zepsuło zaczekajcie może do jutra góra do soboty ostatnio może mnie nie byc bo mam na kompie wirusa :(

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 25.10.2007 14:33    Temat postu:

no to lipa bo u nas już komplet....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 25.10.2007 14:40    Temat postu:

buzer poczekaj ze startem do nastepnego tygodnia nie ustawiaj godzin i chyba nie wystartuje ale nie jestem pewien

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 25.10.2007 16:31    Temat postu:

ręce opadają

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 25.10.2007 17:45    Temat postu:

A jak idzie organizacja drugiej ligi? Villa zdaj raport :-) Czy już ją założyłeś i ilu jest chętnych zapisanych?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 25.10.2007 17:51    Temat postu:

no właśnie.....grać grać i wygrywać

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 25.10.2007 17:56    Temat postu:

No to dzisiaj o 20-tej sprawdzę jak spisuje się mój nowy skośnooki nabytek. Czy będzie jakimś wzmocnieniem na 3 edycję, czy też niewypałem. Szkoda, że nie zdążył przyjść przed rewanżem z Natarciem. Miałbym wtedy porównanie jak grała drużyna bez niego, a jak z nim na tle tego samego przeciwnika.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25.10.2007 18:21    Temat postu:

villa to szkoda...przeciez wiedziałes ze bedziemy ruszać nie długo szkoda....trudno
to wez teraz powiadom wszystkich z 2 ligi o tym ze bedziesz ich zapraszał do 2 ligi ŁO-Buzerskiej w przyszłym tygodniu!!! pisz kazdemu na ksiege gości i pytaj od razu czy maja kase i czy dalej sa chetni bo jak nie to trzeba szukać kogos nowego...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 25.10.2007 18:30    Temat postu:

Buzer - to może jednak poczekać trochę. Przecież tak długo, jak nie ustawisz pór meczy, to liga nie ruszy. A samoistnie ruszy dopiero po miesiącu. Więc może poczekać na Ville, uzgodnić, kiedy w jednej i drugiej lidze będzie komplet uczestników i dopiero wtedy "wcisnąć start".
Widać zresztą, że takie opóźnienie nikogo specjalnie nie zmartwi, a niektórych nawet ucieszy :-) Bo będą mieli jeszcze chwilę na wzmocnienie składu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25.10.2007 18:35    Temat postu:

a jesteś pewny?? ze liga nie ruszy jak jest komplet a nie ma ustawionych dni i godz meczy????

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 25.10.2007 19:01    Temat postu:

Cytat z FAQ

[b]Czy LT może sama ruszyc? / Czy jeśli LT się nie rozpocznie, to pieniądze są zwracane?[/b]
Jeśli po ok. miesiącu nie rozpoczniesz LT, to wtedy jeśli jest powyżej 4 uczestników, liga sama ruszy, natomiast jeśli jest 3 lub mniej uczestników, LT jest anulowana, a pieniądze powinny zostać w najbliższym czasie zwrócone (gdy była stworzona z pieniędzy, a także przy użyciu kuponu).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25.10.2007 20:52    Temat postu:

ok dzieki....w takim razie nic nie ustalam i czekamy na 2 lige....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 25.10.2007 21:06    Temat postu:

No to villa, chłopino!!! Do roboty!! Wiemy, że dasz rade z organizacją II Ligi ŁO-Buzerskiej więc dlatego zostałes nominowany!! A teraz nie jęcz jak małe dziecko tylko pstryk, pstryk i klik i zaproszenia poszły. Teraz pacu, pacu i na GB odpowiedni wpis i po robocie. Teraz kwestia kilku dni i będziesz wiedział, kto przystąpi. A wiec wysyłasz zaproszenia do II Ligi i jednocześnie piszesz na Księge co to za FL. A nie czy chce czy nie chce. Tylko walisz odrazu zaproszenie. A wtedy odpisze Tobie czy zagra czy nie. Więc nie ma co się zastanawiac tylko działac. Więc powodzenia villa i wytrwałości. Co by nie było to jesteś łobuzer. No nie???

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pivson
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2114
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: 25.10.2007 21:43    Temat postu:

No właśnie villa, co Ty sobie nie dasz rady? No jasne, że dasz ;)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kris1982
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2338
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tczew

PostWysłany: 25.10.2007 23:07    Temat postu:

Liczymy na Ciebie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 25.10.2007 23:16    Temat postu:

Halo, halo? ...........Halo, halo? Villa? Czy Ty się może poddałeś? Odezwij się proszę.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 26.10.2007 07:23    Temat postu:

villa ma podobno wirusa na kompie bedzie w poniedzialek....tak pisal...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shaman
Administrator
Administrator



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z ławki trenerskiej

PostWysłany: 26.10.2007 08:26    Temat postu:

heh

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 26.10.2007 08:37    Temat postu:

czasami dam rade wejść od kumpla i sprubuje to zrobic jak najszybciej nie zawiodę was !!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shaman
Administrator
Administrator



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z ławki trenerskiej

PostWysłany: 26.10.2007 08:43    Temat postu:

no wila bycie lobuzerem zobowiazuje Blue_Light_Colorz_PDT_06

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 26.10.2007 09:28    Temat postu:

#-o axe. Blue_Light_Colorz_PDT_23 Blue_Light_Colorz_PDT_29

Jak widzisz wyżej - ja też na ciebie liczę Villa :twisted:


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 26.10.2007 11:56    Temat postu:

tez licze na ville ale buzer pomysl nad planem b nasz lobuzer wydaje sie robic coraz bardziej nie slowny mam nadzieje ze sie myle

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 29.10.2007 17:10    Temat postu:

ale mam pytanie który wziąść puchar pierwszy czy drugi ??? bo są 2 do wyboru :)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shaman
Administrator
Administrator



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z ławki trenerskiej

PostWysłany: 29.10.2007 17:10    Temat postu:

Blue_Light_Colorz_PDT_38 Blue_Light_Colorz_PDT_07

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 29.10.2007 17:38    Temat postu:

wezmę 1 puchar :)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29.10.2007 19:31    Temat postu:

to super ze sie wziałes do roboty...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 30.10.2007 00:13    Temat postu:

No proszę villa, rozwaliłeś mnie na plecy z tymi pucharkami Blue_Light_Colorz_PDT_38 a tak wyglądała później moja gęba. Ale za to,że ruszyłeś z II Ligą to masz gromkie brawa.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30.10.2007 08:28    Temat postu:

dawaj mi na bierząco znać ilu przyjeło zaproszenia???
pamietaj jak juz bedzie komplet 16 druzyn to razem w ten sam dzien wybierzemy godziny i dni meczów a nastepnie liga ruszy w najblizszy poniedziałek po zatwierdzeniu....
mam nadzieje ze do konca tygodnia uzbierasz 16 druzyn.....pamietaj wpisuj sie uczestnikom na ksiege gosci aby wiedzieli w jakiej lidze graja...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 30.10.2007 15:09    Temat postu:

jest tylko mały problem :( ja 1 raz tworzę LT i nie wiem jak zaprasza się innych to trochę śmieszne ale nigdy tego nie robiłem !!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 30.10.2007 15:23    Temat postu:

To kiedy wreszcie rusza? 24 grudnia jak będę z rodziną przy stole????

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 30.10.2007 15:26    Temat postu:

przepraszam robię to 1 raz :(

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 30.10.2007 15:53    Temat postu:

Aby stworzyć swoją własną ligę należy:

1. Wybierz nazwę dla swojej ligi
2. Zdecydować czy każdy płaci za siebie, czy też może my płacimy za wszystkich.
3. Wybrać trofeum dla zwycięzcy.
4. W jakikolwiek sposób ją opisać, aby uczestnicy wiedzieli, czego się mogą spodziewać
5. Znaleźć menadżerów, których chcesz zaprosić do udziału w Twojej lidze. Musi ich być, co najmniej 4 i nie więcej niż 16. Kiedy znajdziesz odpowiednią osobę wyślij jej zaproszenie do ligi używając ikonki "kciuka skierowanego w górę".
6. Teraz pozostaje tylko czekać aż wszyscy zaakceptują zaproszenia. W zakładce "Administracja" możesz dokonywać wszelkich zmian, ale tylko do czasu aż liga się nie rozpocznie. W tej zakładce znajdziesz też przycisk "start" uruchamiający ligę.

Liga rozpoczyna się zawsze w tygodniu następującym po tym, w którym dałeś sygnał do startu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 30.10.2007 16:21    Temat postu:

wiecie co najlepiej to niech ktos wejdzie na konto villy i sam to zrobi bedzie szybciej

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30.10.2007 17:44    Temat postu:

daj mi do siebie villa numer telefonu to zadzwonie i szybko ci wytłumacze.....albo gg....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 30.10.2007 19:02    Temat postu:

Buzer - GG do Villi masz pod jego postami :-)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 30.10.2007 21:12    Temat postu:

@andrut - dla własnego dobra nie proponuj nikomu aby ktoś inny niż właściciel wchodził na jego konto w MZecie, pozdro

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 30.10.2007 21:40    Temat postu:

A przede wszystkim dla dobra Villi :]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ajax2007
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 2212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 30.10.2007 23:32    Temat postu:

Z tą drugą ligą łobuzerskiej to jakaś gra? bo nie chcę spalić zabawy. Czekam na rozgrywkę.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 31.10.2007 00:36    Temat postu:

oj cyryl nie przesadzajmy prawo prawem ale to male nagiecie juz nie badzmy straznikami teksasu jesli by do tego doszlo zrobilibysmy to dla dobra ogoly :)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pivson
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2114
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: 31.10.2007 01:07    Temat postu:

Podsumuję może: ale jaja ;).

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 31.10.2007 02:00    Temat postu:

Ojojoj......Chuck Norris to przewidział i nie dopuścił do tego. hehe...hehe

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 31.10.2007 08:16    Temat postu:

villa pytam jak tam 2 liga??? napisz na jakim jest etapie!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 31.10.2007 08:56    Temat postu:

Mój kumpel, który był zgłoszony do 2 ligii jeszcze żadnego zaproszenia, ani wpisu na KG nie dostał :-) Stąd myślę, że cały czas 2 liga jest na etapie koncepcji i planowania - jak stadion narodowy w Warszawie :-)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shaman
Administrator
Administrator



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z ławki trenerskiej

PostWysłany: 31.10.2007 10:26    Temat postu:

widocznie villa jeszcze puchar wybiera :D:D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 31.10.2007 11:13    Temat postu:

coś czuje że się nie doczekamy...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 31.10.2007 11:43    Temat postu:

powiem wam prawde villa to moj czlowiek namowilem go zeby wystartowal 2 lige pod koniec grudnia zebym mogl sie wzmocnic 8)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 31.10.2007 19:27    Temat postu:

villa co jest z Tobą....cholera zaczynam sie denerwować nie widze komp;letnie cie w MZ czy tobie czasem nie zablokowano konta!!!! a nam ściemniasz??
wnioskuje tak gdyż nawet nikomu nie napisałeś nic na KG???
i tak to ja z siebie robie głupka, każdy zapomni o tym że kiedyś sie zapisał do naszej 2 ligi..... trzeba dzialac póki sprawa jest świerza!!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 31.10.2007 20:00    Temat postu:

:shock:

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 31.10.2007 20:46    Temat postu:

tak deptak stracilem cierpliwosc!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 31.10.2007 21:09    Temat postu:

ej sory ale ja nadal nie czaje gdzie mam znależć ten kciuk żeby ich zaprosić !!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1670
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Strzelin

PostWysłany: 31.10.2007 21:17    Temat postu:

@villa - jak masz administracja i zjedziesz na sam dół strony to masz wolną okienko do wpisania nazwy drużyny lub uczestnika; tan wpisujesz jedno lub drugie i wciskasz enter, wtedy pojawi się Tobie nazwa wygranego zespołu z żółtym kciókiem; wtedy klikasz na niego i po sprawie. Jakby co to pisz na moje gg 9152744. Jak będę w domu to odpiszę Tobie bardzo dokładnie co i jak masz robic jeśli dalej będziesz miał problem.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 31.10.2007 21:22    Temat postu:

dzięki cyryl dopiero kapuje :)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shaman
Administrator
Administrator



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z ławki trenerskiej

PostWysłany: 31.10.2007 21:27    Temat postu:

villa to ty tyle dni tego kciuka szukales :shock:
To sie nadaje do TZ'ta... na ostatnia strone Blue_Light_Colorz_PDT_04 Blue_Light_Colorz_PDT_05 Blue_Light_Colorz_PDT_06 Blue_Light_Colorz_PDT_07


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 31.10.2007 21:40    Temat postu:

Deptak może zrobisz dział w TZ "ciekawe osobowości"?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 31.10.2007 22:23    Temat postu:

bez kitu chyba sobie jaja robisz villa???
pisałem odezwij sie na moje gg ( ja juz do ciebie pisalem na gg) lub podaj twoj numer telefonu to zadzwonie.....

a czemu chociarz nie napisales uczestnikom na Ksiege gości ze bedziemy ruszać.....kompletnie nie rozumiem villa ciebie.....

możesz mi odpowiedziec na moje pytania,.....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 31.10.2007 22:47    Temat postu:

Shaman, ripost - to byłaby niekończąca się opowieść :-) Ale dzięki Villi załapałem trochę dobrego nastroju. Nawet moja żonka się tak dziwnie na mnie spojrzała, gdy wybuchnąłem gromkim śmiechem czytając 6 poprzednich postów.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 31.10.2007 23:50    Temat postu:

czy znacie jakas osobe z członków 2 ligi- osobe ktora bedzie umiala stworzyc lige i zaprosic odpowiednich czlonkow!!!! - i zrobi to w pszyszłym miesiacu bo na ville sie nie doczekamy!!!! a nie odpowiada na moje posty to rozumiem ze nie jest zainteresowany nasza liga....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01.11.2007 00:23    Temat postu:

jezeli nie napiszesz mi w czwartek na jakim etapie jesteś to sam otworze ta 2 lige i zaprosze wszystkich!!!! bede w niej grał rezerwami ......chyba tylko w ten sposob mozemy ruszyc!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 01.11.2007 18:30    Temat postu:

ok. biorę się za to ostatnio miałem zawrót głowy więc za często mnie nie było ale teraz wszytko wporzo a poza tym mówiłeś buzer że muszę się z tymuporać do niedzieli mam więc jeszcze 3 dni :) spokojnie dam sobie rade od jutra zaczynam bo teraz jestem u mojej babci na imieninach wrócę pózno :p

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 01.11.2007 18:38    Temat postu:

I co z tego, nie jesteś pępkiem świata, jest jeszcze 15 innych użytkowników, którzy chyba chcą jeszcze grać, i co myślisz, że będą czekać do niedzieli bo jakieś "dziecko neostrady" ma wysłać zaproszenie, które miał dostać 2 tygodnie temu?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01.11.2007 19:16    Temat postu:

Wszystkiego najlepszego dla babci :-)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shaman
Administrator
Administrator



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1897
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z ławki trenerskiej

PostWysłany: 01.11.2007 20:55    Temat postu:

villa tylko nie pij zdrowia babci, bo jak bedziesz mial kaca to mozesz i do niedzieli nie zdazyc :D:D:D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
andrut_comeback
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 01.11.2007 21:22    Temat postu:

villa zapisales sie na stale w historii lobuzerow ponownie dzis rispect tym razem dla ciebie :)
@deptak padlem ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01.11.2007 21:31    Temat postu:

villa jesteś prze .......a jak tam babcia??? też gra w MZ ??? jak ma gg to mi podaj to moze z nią sie dogadam.....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bazyl
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 450
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Brzeg Dolny

PostWysłany: 01.11.2007 21:45    Temat postu:

:^o

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 02.11.2007 10:13    Temat postu:

zostałem przez Was zmasakrowany śmiechem...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02.11.2007 11:54    Temat postu:

Lukov- ten temat pełni u mnie rolę terapeutyczną. Jak tylko mam małą chandrę, to tu zaglądam, czytam wszystko od początku i ona bardzo szybko mi mija :-) Villa jeszcze z nami nie zagrał ani jednego meczu, a już stał się legendą łobuzerów :-)
Zostać legendą za życia, kto by tak nie chciał :-)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: 03.11.2007 13:15    Temat postu:

dobra dobre:)
Powrót do góry
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 03.11.2007 13:21    Temat postu:

dzięki ale już wszystko dobrze :D teraz wszystko pójdzie tak jak powinno :)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 03.11.2007 13:43    Temat postu:

mówisz że pójdzie jak powinno, a właśnie kolega się pyta na gg kiedy i czy w ogóle dostanie zaproszenie do Łobuzerskiej...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 03.11.2007 14:08    Temat postu:

jaki to kolega ??? bo jeśli jest w tej pierwszej 16 to dostał zapa na 100% !!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 03.11.2007 14:12    Temat postu:

Potwierdzam - mój kolega ma wpis na KG o 3 edycji.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03.11.2007 14:19    Temat postu:

WRESZCIE VILLA.....
lepiej póżno niż wcale!!!!!!!

dawaj na bieżąco znać ile uczestnikow przyjęło zaproszenia??? najlepiej na gg!!!!
pamietaj razem musimy wybrac godziny meczów oraz dni..... aby liga ruszyła równoczesnie!!!!
oto moje gg:
6715615


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 03.11.2007 15:02    Temat postu:

ok wiadomość na jego KG jest...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04.11.2007 16:20    Temat postu:

villa jak idzie???

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 04.11.2007 17:13    Temat postu:

narazie 10 się zgłosiło :( chyba bedziemy musieli poczekać jeszcze tydzien :(

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pivson
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2114
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: 04.11.2007 21:51    Temat postu:

Może mi forma wróci ;).

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
magik13
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2037
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: 10.11.2007 23:39    Temat postu:

Zauważyłem, że terminarz 3 edycji jest identyczny jak 2 patrząc z punktu widzenia mojego i Krisa. Zespół z którym gram w danej kolejce jest przeciwnikiem Krisa w następnej kolejce a mecz naszych zespołów jest w 12 kolejce, dokładnie jak w 2 edycji. Z kolei w lidze Shamana jest odwrotnie najpierw kris gra z jakimś zespołem a w następnej kolejce ja. Nie wiem czemu to pisze - głupi post :)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buzer
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: 11.11.2007 10:27    Temat postu:

wiesz to jest chyba robione na podstawie nazw druzyn.....tak sobie to tlumacze

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 11.11.2007 11:39    Temat postu:

chyba nie, ja na szczęście mam troszkę lepszy terminarz niż w poprzedniej edycji

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukov
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 11.11.2007 11:41    Temat postu:

A przypadkiem nie trzeba uruchomić typera?? Ustalić na jakich zasadach typujemy itp itd...przecież jutro rusza liga

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 11.11.2007 13:30    Temat postu:

nareszcie zostanę łO-Buzerem już jutro mój pierwszy oficjalny mecz w łO-buzerskiej :D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ripost
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.managerzone.com

PostWysłany: 11.11.2007 13:41    Temat postu:

czyli jutro o 21 impreza inauguracyjna

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kris1982
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2338
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tczew

PostWysłany: 11.11.2007 14:47    Temat postu:

wielka feta bedzie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: 11.11.2007 14:48    Temat postu:

Szampan już się chłodzi, fajerwerki uszykowane. Teraz, żeby tylko forma zespołu dopisała :-)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
villa33
trener łobuzer
trener łobuzer



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 11.11.2007 14:49    Temat postu:

oczywiście że bedzie jeśli cf valencia wyrwie punkty drużynie eKRA Mysłowice :)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trenerow Łobuzerow Strona Główna :: Liga Łobuzerska / 3 edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
     Forum Trenerow Łobuzerow: Forum Trenerow Łobuzerow     
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group   c3s Theme © Zarron Media
Regulamin