FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Posty: 110

Skąd: Radziejów

PostWysłany: 01.09.2009 22:28    Temat postu: 18 kolejka (made in marbru)

[b]Drzewce - ATM Wechterki 1:1[/b]
[i]Lider nie popisał się skutecznością w tym meczu. Remis dla ATM to porażka, tym bardziej że walczą o zwycięstwo w lidze. Można ten mecz zaliczyc jako kolejna wpadka Wechterka. Druzyna gospodarzy raczej zadowolona z tego rezultatu mimo że strzelili bramke w doliczonym czasie gry. Tak to już jest że każdy mecz trzeba grać do końca. Goście już byli zadowoleni z kolejnego zwycięstwa a tu taka niespodzianka.[/i]
[b]
Rzechów SSA - Czerwone Lwy Podjuchy 2:2[/b]
[i]Ciężko by tu było wytypować zwycięzce tego spotkania. Obydwie drużyny grają na podobnym poziomie. Zwycięscy jednak nie było, mecz zakończył sie remisem. Mecz pieknie się ułożył dla gospodarzy gdy juz w 6 minucie wyszli na prowadzenie, jednak nie ciesdzyli się długo, Lwy wyrównały dość szybko. Jeszcze przed końcem drugiej połowy goście zdobyli drugiego gola, ale nie dotrzymali prowadzenia do końca. Zasłużony remis.[/i]
[b]
Giallorossi Chorzów - Tom Star Pleszew 3:1[/b]
[i]I kolejna niespodzianka, chyba wszyscy typowali tomstara jako zwycięsce, zresztą on chyba siebie też, i to go zgubiło. Chorzowianie przygotowali się do tego meczu na piątke. Już w drugiej minucie wyszli na prowadzenie, później dołożyli jeszcze dwie bramki, goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem i tak to Chorzów schodzi z boiska zwycięsko. Porazka ekipy z Pleszewa na pewno zabolała, tym bardziej kiedy walczą o pudło, no cóz taki sport, może do kolejnego meczu przygotują się lepiej.[/i]

[b]Bojanówka - Filip2007 8:2[/b]
[i]Były lider zapowiadał przed meczem że będzie to łatwy mecz, no cóż Filip nie gra za dobrze w tym sezonie co pokazuje nam tabela. Ani jednego zwyciestwa, więc dlaczego miałby pokonać grającą dobrą piłke Bojanówke?. Bardzo łatwe i wysokie zwycięstwo gospodarzy, niemniej stracili dwie bramki, ale strzelili aż osiem.[/i]

[b]Mario Team - Grygorowce 3:3[/b]
[i]Coraz lepiej radzi sobie drużyna Mario. Wygrany mecz z Filipem i teraz remis z siódmą druzyną tabeli. Rywal był wymagający, gospodarze raczej powinni się cieszyć z takiego rezultatu, czego nie można powiedzieć o Grygorowcach. Jednak z drugiej strony o mały włos przegrali by ten mecz. Sędfzia był chyba przekupiony bo przedłużył aż o 5 minut dzięki czemu goście trafili do bramki :) Myśle że ten remis postawi na nogi gospodarzy i w następnym meczu zagrają jeszcze lepiej.[/i]
[b]
Bianconeri Tczew - Dark Angels 2:1[/b]
[i]Ładny wyrównany mecz i zwycięstwo gospodarzy. Aniołki tym razem nie poradzili sobie z rywalem. Mecz praktycznie rozstrzygnął sie w pierwszych 30 minutach, później była to tylko kopanina. Może gdyby nie ten gol samobójczy mecz zakończył by się inaczej.[/i]

[b]Fly Boys - Kadoza 1:6[/b]
[i]Zasłużony zwycięstwo Kadozy. Latający chłopcy spisują sie w tym sezonie poniżej oczekiwań, co pokazuje też ten mecz. Oj robi się ciasno u góry, walka o mistrza będzie trała do samego końca. Mimo szybko straconej bramki goscie nie poddali się , lecz jeszcze bardziej się zmotywowali, wiedzą o co graja, i wiedzą że na wpadki nie ma tutaj miejsca. Druga połowa należała do gości, pięć goli i pogrom.[/i]
[b]
CF Tommy - KS Goal Radziejów™ 0:11[/b]
[i]Coś złego dzieje sie z CF. Wynik którego chyba nikt by nie wytypował. jedenaście goli ujrzeli kibice , jedenaście goli dla drużyny przyjezdnej. Gospodarze będą musieli się naprawde mocno zastanowić co dalej, bo są w dole tabeli a znając ich możliwości jest to niedopuszczalne. Radziejów wygrywa kolejne spotkanie z rzedu, już siódme[/i]

[b]TABELA PO 18 KOLEJKACH[/b]

[b]PODSUMOWANIE:[/b]
[i]W osiemnastej kolejce ujrzeliśmy 12 żółtych kartek, dwóch zawodników zostało kontuzjowanych.

Padło 47 goli, co daje średnią 2,9 bramki na mecz.[/i]

Ostatnio zmieniony przez marbru dnia 02.09.2009 00:19, w całości zmieniany 2 razy
addept

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 1933

Pomógł: 8 razy
Skąd: Elbląg

PostWysłany: 01.09.2009 23:37    Temat postu:

Zwycięzców się nie sądzi, a tym bardziej liderów :P . Wracam na fotel lidera dość niespodziewanie, ale nie sądzę, żeby mój kryzysik już się skończył. Co prawda chciałbym się mylić ... :roll:

Ps. Dziękuję Marbru za ładne podsumowanie na wysokim poziomie. Tak z reguły bywa, że zapału na komentowanie starcza gdzieś do połowy sezonu, ale mam nadzieję, że komentatorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa (osobiście posypuję głowę popiołem i obiecuję że jeszcze coś zapowiem ) :)

wehterek

Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: 02.09.2009 07:04    Temat postu:

Wpierwszej czesci sezonu w meczu z Drzewcami wymeczylem zwyciestwo 2:1. Na pewno nie spodziewalem sie tego remisu. Trace punkty w glupi sposob. Mario tez zabral mi dwa... ech...

PostWysłany: 04.09.2009 00:32    Temat postu:

Piękne zwycięstwo nad Latającymi Chłopcami :D Lepszego wyniku po powrocie z pracy sobie wymarzyć nie mogłem :P Nadal utrzymuje kontakt z czołówką, pokażę że te 3 porażki to były przypadki :P